Termékleírás
Termékleírás:
- Anyag: Szövet gumi alappal
- Méret: 450mm x400mm x 2mm
Paraméterek:
| Típus | Egérpad |
| Mélység (max.) | 2 mm |
| Magasság (max.) | 400 mm |
| Szélesség (max.) | 450 mm |
| Anyag | Szövet, Gumi |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | Iris |
| Cégnév | Iris Kereskedőház Csoport Kft. |
| Cím | 1139 Budapest Frangepán utca 46. |
| Elérhetőség | info@iris.hu |
| Weboldal | https://www.iris.hu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: Hama
Hama Egérpad Black
Cikkszám: MEN-CM-00054171
Elérhető, csak rendelésre
1.249 Ft
Paraméterek:
| Méret | 223x183x3mm |
Gyártó: Gembird
Gembird MP-ERGO-01 csuklótámaszos fekete egérpad
Cikkszám: MEN-R1-385559
Elérhető, csak rendelésre
1.249 Ft
Gembird MP-ERGO-01 csuklótámaszos fekete egérpad
Gyártó: Sbox
SBOX MP-03BL Egérpad Blue
Cikkszám: MEN-CM-MP-03BL
Elérhető, csak rendelésre
1.270 Ft
SBOX MP-03BL Egérpad Blue
Gyártó: VENTARIS
Ventaris VMP839-L Stellar Gamer Egérpad, textil-gumi, 450 x 400 x 2mm
Cikkszám: MEN-R1-444207
Elérhető, csak rendelésre
1.239 Ft
Ventaris VMP839-L Stellar Gamer Egérpad, textil-gumi, 450 x 400 x 2mm
Gyártó: Iris
Iris IMP320-M-LC Egérpad M méret, kétoldalas bőr-parafa, 320mm x 270mm x 1.8mm
Cikkszám: MEN-R1-444391
Elérhető, csak rendelésre
1.389 Ft
Iris IMP320-M-LC Egérpad M méret, kétoldalas bőr-parafa, 320mm x 270mm x 1.8mm
Gyártó: Gembird
kis méretű textil gaming egér pad MP-GAME-S MP-GAMEPRO-S
Cikkszám: MEN-L-29493
Készleten szaküzletünkben
1.499 Ft
Mouse Pad, Gembird Gaming Pad kicsi MP-GAME-S MP-GAMEPRO-S
Gyártó: Esselte
"Standard Office" kék szövetborítású egérpad
Cikkszám: MEN-L-29004
Készleten szaküzletünkben
1.599 Ft
Mouse pad, Esselte "Standard Office" kék 90885
Gyártó: Canyon
Canyon CND-CMP5 Gaming Egérpad Black
Cikkszám: MEN-CM-CND-CMP5
Elérhető, csak rendelésre
1.619 Ft
Canyon CND-CMP5 Gaming Egérpad Black


