Termékleírás
Dekor Polyrezin nyúl rózsaszín tojással 8x12,5cm
Paraméterek:
| Minta | Nyúl - tojás |
| Húsvét | |
| Típus | Dekoráció - figura |
| Szélesség (max.) | 80 mm |
| Magasság (max.) | 125 mm |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | QX IMPEX KFT |
| Cégnév | Iris Kereskedőház Csoport Kft. |
| Cím | 1139 Budapest, Frangepán utca 46. |
| Elérhetőség | info@iris.hu |
| Weboldal | https://www.iris.hu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: QX IMPEX KFT
IRIS textil orrszakál piros/szürke 20 cm
Cikkszám: MEN-R1-462875
Elérhető, csak rendelésre
1.329 Ft
IRIS textil orrszakál piros/szürke 20 cm
Gyártó: QX IMPEX KFT
IRIS dekor fa béka fiú/lány 2 szortiment 10x5x23cm
Cikkszám: MEN-R1-468266
Elérhető, csak rendelésre
1.329 Ft
IRIS dekor fa béka fiú/lány 2 szortiment 10x5x23cm
Gyártó: FAMILY
LED dekoráció, 20 LED, 2 m, melegfehér
Cikkszám: MEN-GL-58934B
Elérhető, csak rendelésre
1.339 Ft
A természetes megjelenést kedvelők, ezzel a leveles fényfüzérrel egyszerűen díszítheti otthonukat! A fényfüzér melegfehér LED-ekkel van szerelve, melyek energiaellátásáról elem gondoskodik. A természetes hatású zöld leveleket, melegfehér színű LED-ek világítják meg, így otthonában minden irányból csodálatos vizuális élményt nyújt. A lakás bármely pontján elhelyezheti, hiszen nincs szükség konnektorra. Ideális lehet karácsonyfák, girlandok, koszorúk, polcok, függönyök díszítésére. Az elemek hosszantartó gazdaságos működtetést tesznek lehetővé.
- Természetes megjelenés
- Minden enteriőrben jól mutat
- Diszkrét, vékony kábel
- Melegfehér LED világítás
- Elemes működés
| Forma mérete: | 55 x 60 mm |
| Fényforrás: | LED |
| LED-ek száma: | 20 db |
| LED-ek távolsága: | 10 cm |
| LED-ke színe: | Melegfehér |
| Energiaforrás: | 2 x AA 1,5V elem (nem tartozék) |
| Világító szakasz hossza: | 2 m |
| Kábel hossza az elemtartóig: | 25 cm |
Gyártó: QX IMPEX KFT
IRIS polirezin tündér, virágkehely szoknyában, rózsaszín fehér 2 x 15cm
Cikkszám: MEN-R1-491964
Elérhető, csak rendelésre
1.289 Ft
IRIS polirezin tündér, virágkehely szoknyában, rózsaszín fehér 2 x 15cm
Gyártó: QX IMPEX KFT
IRIS dekor kerámia terrakotta bari fehér/rózsaszín 7,5x10cm
Cikkszám: MEN-R1-468178
Elérhető, csak rendelésre
1.370 Ft
IRIS dekor kerámia terrakotta bari fehér/rózsaszín 7,5x10cm
Gyártó: QX IMPEX KFT
IRIS Licenc Nyúl Péter műanyag mikrózható lapostányér
Cikkszám: MEN-R1-468217
Elérhető, csak rendelésre
1.370 Ft
IRIS Licenc Nyúl Péter műanyag mikrózható lapostányér
Gyártó: QX IMPEX KFT
IRIS dekor műanyag tojás x6 virágos színátmenetes 4x6cm
Cikkszám: MEN-R1-468306
Elérhető, csak rendelésre
1.370 Ft
IRIS dekor műanyag tojás x6 virágos színátmenetes 4x6cm
Gyártó: QX IMPEX KFT
IRIS szalag textil csillagos zöld 15mm/10méter
Cikkszám: MEN-R1-460408
Elérhető, csak rendelésre
1.259 Ft
IRIS szalag textil csillagos zöld 15mm/10méter


