Termékleírás
Dekor bogyós csokor 2szín 9cm
A szín/minta nem választható, véletlenszerűen kerül kiszállításra!
A szín/minta nem választható, véletlenszerűen kerül kiszállításra!
Paraméterek:
| Magasság (max.) | 90 mm |
| Minta | Bogyós |
| Lakásdekoráció típus | Művirág |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | QX IMPEX KFT |
| Cégnév | Iris Kereskedőház Csoport Kft. |
| Cím | 1139 Budapest, Frangepán utca 46. |
| Elérhetőség | info@iris.hu |
| Weboldal | https://www.iris.hu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: QX IMPEX KFT
IRIS dekor virág apró virág szálas 3 szín
Cikkszám: MEN-R1-468016
Elérhető, csak rendelésre
479 Ft
IRIS dekor virág apró virág szálas 3 szín
Gyártó: QX IMPEX KFT
IRIS dekor csokor bogyós 4 féle szín 9cm
Cikkszám: MEN-R1-468033
Elérhető, csak rendelésre
479 Ft
IRIS dekor csokor bogyós 4 féle szín 9cm
Gyártó: Iris
IRIS E5758 dekoráció művirág 9x45cm
Cikkszám: MEN-R1-460506
Elérhető, csak rendelésre
439 Ft
IRIS E5758 dekoráció művirág 9x45cm
Gyártó: Iris
IRIS E5726 dekoráció művirág 9x45cm
Cikkszám: MEN-R1-460507
Elérhető, csak rendelésre
439 Ft
IRIS E5726 dekoráció művirág 9x45cm
Gyártó: Iris
IRIS E5725 dekoráció művirág 9x46cm
Cikkszám: MEN-R1-460508
Elérhető, csak rendelésre
439 Ft
IRIS E5725 dekoráció művirág 9x46cm
Gyártó: GLOBIZ
Műnövény dekoráció - napraforgó - 17 x 11 x 3 cm
Cikkszám: MEN-GL-11978A
Elérhető, csak rendelésre
519 Ft
Műnövény dekoráció - napraforgó - 17 x 11 x 3 cm
Gyártó: GLOBIZ
Aranyesőág - szálas - 46 cm
Cikkszám: MEN-GL-57935B
Elérhető, csak rendelésre
399 Ft
Ez a csodálatos aranyeső egy igazi különlegesség a húsvéti dekoráció világában is. Alakja és arany színe egyaránt lenyűgözővé teszik és tökéletes választás minden olyan helyiségbe, ahová egy kis tavaszi varázslatot szeretne belecsempészni. Az aranyvessző mérete lehetővé teszi, hogy illeszkedjen bármely asztali dekorációba, de jól mutat vázában, polcon vagy akár virágcserébe szúrva is. A dekoráció tartós műanyagból készült, így évről-évre előveheti és dekorálhatja vele otthonát, irodáját.
- Dekoratív megjelenés
- Élénk szín
- Nagy méret
- Jól mutat bármely enteriőrben
- Könnyen tisztítható
| Méret: | 46 x 10 x 10 cm |
| Szín: | Sárga, barna |
| Anyag: | Műanyag (PP) |
| Súly: | ~24 g |
Gyártó: GLOBIZ
Műnövény dekoráció - rózsa - 3 szín - 5 x 5 x 30 cm
Cikkszám: MEN-GL-11979
Elérhető, csak rendelésre
389 Ft
Műnövény dekoráció - rózsa - 3 szín - 5 x 5 x 30 cm


