Termékleírás
IRIS C-00493 Rainbow zöld reszelő üveg tárolóval 300ml
Paraméterek:
| Típus | Reszelő - tárolóval |
| Alap szín | Zöld |
| Típus | Reszelő - tárolóval |
| Szélesség (max.) | 85 mm |
| Magasság (max.) | 100 mm |
| Nettó súly | 0.214 kg |
| Mélység (max.) | 85 mm |
| Űrtartalom | 0.3 l |
| Anyag | Üveg |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | LUXPLASTIC |
| Cégnév | Iris Kereskedőház Csoport Kft. |
| Cím | 1139 Budapest, Frangepán utca 46. |
| Elérhetőség | info@iris.hu |
| Weboldal | https://www.iris.hu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: Iris
IRIS CT-41 Kötény 68X72 cm
Cikkszám: MEN-R1-422711
Elérhető, csak rendelésre
819 Ft
IRIS CT-41 Kötény 68X72 cm
Gyártó: Iris
IRIS CT-42 Kötény 68X72 cm
Cikkszám: MEN-R1-422712
Elérhető, csak rendelésre
819 Ft
IRIS CT-42 Kötény 68X72 cm
Gyártó: Iris
IRIS Daisy papír asztal terítő, lufi mintával, 120x180 cm
Cikkszám: MEN-R1-459343
Elérhető, csak rendelésre
849 Ft
IRIS Daisy papír asztal terítő, lufi mintával, 120x180 cm
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS L-00738 Twin kétoldalú reszelő, ecru vagy fekete színű
Cikkszám: MEN-R1-423775
Elérhető, csak rendelésre
859 Ft
IRIS L-00738 Twin kétoldalú reszelő, ecru vagy fekete színű
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00253 Olaj és ecet kiöntő szett 2 darabos, 2*250ml, fekete vagy zöld színű
Cikkszám: MEN-R1-423942
Elérhető, csak rendelésre
779 Ft
IRIS C-00253 Olaj és ecet kiöntő szett 2 darabos, 2*250ml, fekete vagy zöld színű
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00442 Round Polygon üveg tároló 1.600ml, fekete vagy elfántcsont színű
Cikkszám: MEN-R1-423903
Elérhető, csak rendelésre
779 Ft
IRIS C-00442 Round Polygon üveg tároló 1.600ml, fekete vagy elfántcsont színű
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00396 Visible Crystal üveg tároló 1.600ml, fekete vagy elfántcsont színű
Cikkszám: MEN-R1-423904
Elérhető, csak rendelésre
779 Ft
IRIS C-00396 Visible Crystal üveg tároló 1.600ml, fekete vagy elfántcsont színű
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00397 Visible Polygon üveg tároló 1.600ml, fekete vagy elfántcsont színű
Cikkszám: MEN-R1-423905
Elérhető, csak rendelésre
779 Ft
IRIS C-00397 Visible Polygon üveg tároló 1.600ml, fekete vagy elfántcsont színű


