Termékleírás
IRIS C-00488 Rainbow zöld üveg tároló kanállal 380ml
Paraméterek:
| Alap szín | Zöld |
| Űrtartalom | 0.38 l |
| Típus | Tároló - kanállal |
| Nettó súly | 0,195 kg |
| Szélesség (max.) | 70 mm |
| Mélység (max.) | 70 mm |
| Magasság (max.) | 126 mm |
| Anyag | Üveg |
| Típus | Tároló - kanállal |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | LUXPLASTIC |
| Cégnév | Iris Kereskedőház Csoport Kft. |
| Cím | 1139 Budapest, Frangepán utca 46. |
| Elérhetőség | info@iris.hu |
| Weboldal | https://www.iris.hu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00418 Rainbow piros üveg tároló 425ml
Cikkszám: MEN-R1-423864
Elérhető, csak rendelésre
549 Ft
IRIS C-00418 Rainbow piros üveg tároló 425ml
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS L-00155 Cookie süteményvágó forma szett 5 darabos, fém
Cikkszám: MEN-R1-423808
Elérhető, csak rendelésre
549 Ft
IRIS L-00155 Cookie süteményvágó forma szett 5 darabos, fém
Gyártó: Iris
IRIS CT-35 Sütőkesztyű kicsi 17X30 cm
Cikkszám: MEN-R1-422705
Elérhető, csak rendelésre
549 Ft
IRIS CT-35 Sütőkesztyű kicsi 17X30 cm
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00517 ECO olaj és ecet üveg kiöntő 245ml
Cikkszám: MEN-R1-423938
Elérhető, csak rendelésre
549 Ft
IRIS C-00517 ECO olaj és ecet üveg kiöntő 245ml
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00419 Rainbow indigókék üveg tároló 425ml
Cikkszám: MEN-R1-423865
Elérhető, csak rendelésre
549 Ft
IRIS C-00419 Rainbow indigókék üveg tároló 425ml
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00421 Rainbow zöld üveg tároló 425ml
Cikkszám: MEN-R1-423867
Elérhető, csak rendelésre
549 Ft
IRIS C-00421 Rainbow zöld üveg tároló 425ml
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00130 Alegre olaj és ecet kiöntő üvegkancsó 660ml, zöld
Cikkszám: MEN-R1-423943
Elérhető, csak rendelésre
549 Ft
IRIS C-00130 Alegre olaj és ecet kiöntő üvegkancsó 660ml, zöld
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00181 Frutta üveg lekvártartó 370ml, piros, narancs vagy citromsárga színű
Cikkszám: MEN-R1-423932
Elérhető, csak rendelésre
549 Ft
IRIS C-00181 Frutta üveg lekvártartó 370ml, piros, narancs vagy citromsárga színű


