Termékleírás
A szín/minta nem választható, véletlenszerűen kerül kiszállításra!
Paraméterek:
| Magasság (max.) | 120 mm |
| Mélység (max.) | 76 mm |
| Nettó súly | 0.219 kg |
| Szélesség (max.) | 76 mm |
| Típus | Tároló - kanállal |
| Űrtartalom | 0.38 l |
| Anyag | Üveg |
| Típus | Tároló - kanállal |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | LUXPLASTIC |
| Cégnév | Iris Kereskedőház Csoport Kft. |
| Cím | 1139 Budapest, Frangepán utca 46. |
| Elérhetőség | info@iris.hu |
| Weboldal | https://www.iris.hu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS L-00735 Nesta akasztó 2 darabos szett
Cikkszám: MEN-R1-423831
Elérhető, csak rendelésre
359 Ft
IRIS L-00735 Nesta akasztó 2 darabos szett
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS L-00788 Cloud akasztó 2 darabos szett, fehér vagy fekete színű
Cikkszám: MEN-R1-423832
Elérhető, csak rendelésre
359 Ft
IRIS L-00788 Cloud akasztó 2 darabos szett, fehér vagy fekete színű
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00113 Ring üveg tároló 300ml, fekete, elfántcsont vagy szürke színű
Cikkszám: MEN-R1-423910
Elérhető, csak rendelésre
359 Ft
IRIS C-00113 Ring üveg tároló 300ml, fekete, elfántcsont vagy szürke színű
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS L-00561 Szív alakú mérőpohár szett 4 darabos (15ml, 60ml, 80ml, 125ml)
Cikkszám: MEN-R1-423801
Elérhető, csak rendelésre
359 Ft
IRIS L-00561 Szív alakú mérőpohár szett 4 darabos (15ml, 60ml, 80ml, 125ml)
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS L-00168 Turta süteményes papír 60 darabos
Cikkszám: MEN-R1-423810
Elérhető, csak rendelésre
380 Ft
IRIS L-00168 Turta süteményes papír 60 darabos
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS BSF-00893 fedő és kanál tartó, rózsaszín, antracit vagy elefántcsont színű
Cikkszám: MEN-R1-423784
Elérhető, csak rendelésre
380 Ft
IRIS BSF-00893 fedő és kanál tartó, rózsaszín, antracit vagy elefántcsont színű
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS L-00156 Biscuit süteményvágó forma szett 5 darabos, fém
Cikkszám: MEN-R1-423809
Elérhető, csak rendelésre
380 Ft
IRIS L-00156 Biscuit süteményvágó forma szett 5 darabos, fém
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00478 Rainbow piros üveg fűszerszóró 100ml
Cikkszám: MEN-R1-423892
Elérhető, csak rendelésre
330 Ft
IRIS C-00478 Rainbow piros üveg fűszerszóró 100ml


