Termékleírás
Élvezze otthona, irodája kellemes hangulatát levendula illattal. A mindenki által ismert levendula illatot aromaterápiaként is használják, nyugatató, fertőtlenítő és gyulladáscsökkentő hatásán túl, nyári időszakban kiváló rovarűző is lehet. Hosszú időn át árasztja magából az illatot, teret adva a varázsnak. A gyertya gyönyörű fényével és kellemes illatával tökéletes kiegészítője lesz otthonának. Ez a csomag ideális választás azoknak, akik szeretik a kellemes illatokat. Tökéletes ajándék lehet szeretteinek, hiszen a kellemes illatok mindenkit elvarázsolnak.
Megjegyzés: Az illatokra érzékenyek kellő elővigyázatossággal használják! Az illatosítók használata nem helyettesíti a megfelelő higiéniát.
- Dekoratív megjelenés
- Varázslatos hangulat
- Hosszantartó illat
- Egyszerűen használható
Megjegyzés: Az illatokra érzékenyek kellő elővigyázatossággal használják! Az illatosítók használata nem helyettesíti a megfelelő higiéniát.
| Illat: | Levendula |
| Töltőtömeg: | 70 g |
| Olvadási pont: | >45°C |
| Lobbanáspont: | >150°C |
| Égés időtartama: | max. 21 óra |
| Szín: | Lila |
| Pohár anyaga: | Üveg |
| Pohár mérete: | O75 x 64 mm |
| Csomag súly: | ~200 g |
| UFI: | J7KH-WPFF-310H-1VPC |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
A gyártó/első EU forgalmazó adatai:
- Név: Globiz International Kft.
- Cím: 4002 Debrecen, Bánki Donát u 3.
- Elérhetőség: info@globiz.hu
- Webhely:
Hasonló termékek
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - jázmin - 70 g
Cikkszám: MEN-GL-58804A
Elérhető, csak rendelésre
479 Ft
Illatgyertya - jázmin - 70 g
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - lótuszvirág - 70 g
Cikkszám: MEN-GL-58804C
Elérhető, csak rendelésre
479 Ft
Illatgyertya - lótuszvirág - 70 g
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - rózsa - 70 g
Cikkszám: MEN-GL-58804D
Elérhető, csak rendelésre
479 Ft
Illatgyertya - rózsa - 70 g
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - fűszeres bogyó - 70 g
Cikkszám: MEN-GL-58810A
Elérhető, csak rendelésre
479 Ft
Illatgyertya - fűszeres bogyó - 70 g
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - fűszeres sütőtök - 70 g
Cikkszám: MEN-GL-58810B
Elérhető, csak rendelésre
479 Ft
Illatgyertya - fűszeres sütőtök - 70 g
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - fűszeres vanília - 70 g
Cikkszám: MEN-GL-58810C
Elérhető, csak rendelésre
479 Ft
Illatgyertya - fűszeres vanília - 70 g
Gyártó: FAMILY
LED gyertya
Cikkszám: MEN-GL-55941W
Elérhető, csak rendelésre
489 Ft
Teremtsen meghitt hangulatot fehér színű, LED gyertyáinkkal.
- Műanyag
- Be- / kikapcsolóval
- Melegfehér fénnyel világító LED-ek
- Lobogó gyertyalánghatás – tűzveszély nélkül
| Méret: | ~ 4,5 cm |
| Kiszerelés: | 2 db / bliszter |
| Tartozék: | 2 db CR2032 elem (tartozék) |
Gyártó: FAMILY
LED-es teamécses
Cikkszám: MEN-GL-55244G
Elérhető, csak rendelésre
559 Ft
LED-es teamécses


