Termékleírás
Paraméterek:
| Hangrendszer | 2.1 |
| Teljesítmény | 60 W |
| 1xRCA | Nem |
| 2xRCA | Igen |
| 3,5mm jack | Igen |
| USB | Nem |
| Kártyaolvasó | Nem |
| Bluetooth | Nem |
| NFC | Nem |
| SPDIF | Nem |
| Subwoofer output | Nem |
| Távirányító | Nem |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20k Hz |
| HDAA Box | Nem |
| Szín | Black |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | Trust |
| Cégnév | Trust International B.V |
| Cím | Claude Debussylaan 18 A, 1082 MD Amsterdam, Nederland |
| Elérhetőség | pr.nl@trust.com |
| Weboldal | https://www.trust.com/en |
Hasonló termékek
Gyártó: WAVEMASTER
wavemaster MX3+ 2.1 Stereo Speaker System Black hangszóró
Cikkszám: MEN-CM-66503
Elérhető, csak rendelésre
31.699 Ft
Paraméterek:
| Hangrendszer | 2.1 |
| Teljesítmény | 50 W |
| 1xRCA | Nem |
| 2xRCA | Igen |
| 3,5mm jack | Igen |
| USB | Nem |
| Kártyaolvasó | Nem |
| Bluetooth | Nem |
| NFC | Nem |
| SPDIF | Nem |
| Subwoofer output | Nem |
| Távirányító | Nem |
| Frekvencia átvitel | 150Hz-20k Hz |
| HDAA Box | Nem |
| Szín | Black |
Gyártó: Genius
Genius SW-2.1 1850 BT 2.1 Speaker Black hangszóró
Cikkszám: MEN-CM-31730050401
Elérhető, csak rendelésre
32.199 Ft
Genius SW-2.1 1850 BT 2.1 Speaker Black hangszóró
Gyártó: Genius
Genius SW-G2.1 2000 II Gaming hangszóró Black
Cikkszám: MEN-CM-31730020400
Elérhető, csak rendelésre
31.199 Ft
Genius SW-G2.1 2000 II Gaming hangszóró Black
Gyártó: EDIFIER
Edifier R1100 2.0 hangszórók (fekete)
Cikkszám: MEN-IP-028507
Elérhető, csak rendelésre
31.199 Ft
Edifier R1100 2.0 hangszórók (fekete)
Gyártó: EDIFIER
Edifier HECATE G1500 MAX hangszórók (fekete)
Cikkszám: MEN-IP-038498
Elérhető, csak rendelésre
29.299 Ft
Edifier HECATE G1500 MAX hangszórók (fekete)
Gyártó: EDIFIER
Edifier R1280T 2.0 hangszórók (fehér)
Cikkszám: MEN-IP-028508
Elérhető, csak rendelésre
34.399 Ft
Edifier R1280T 2.0 hangszórók (fehér)
Gyártó: EDIFIER
Edifier R1280T 2.0 hangszórók (barna)
Cikkszám: MEN-IP-026368
Elérhető, csak rendelésre
34.399 Ft
Edifier R1280T 2.0 hangszórók (barna)
Gyártó: WAVEMASTER
WaveMaster Hangszóró 2.1 - MX3+ (50W RMS, Fa mélynyomó, 3,5mm jack, RCA, Fekete)
Cikkszám: MEN-C-SPKWAVMX3PLUS
Elérhető, csak rendelésre
29.199 Ft
WaveMaster Hangszóró 2.1 - MX3+ (50W RMS, Fa mélynyomó, 3,5mm jack, RCA, Fekete)


