Termékleírás
Termék információk:
- Szín: antracit
- Anyag: fém
- IP20 védettség
- Mennyezeti, fali
- SMD LED
- Szín: antracit
- Anyag: fém
- IP20 védettség
- Mennyezeti, fali
- SMD LED
Paraméterek:
| Foglalat max. W | 27 W |
| Mozgás érzékelés | |
| Érintőkapcsoló | |
| Szabályozható | |
| Éjszakai fény funkció | |
| Fényerő | 3000 Lm |
| Szabályozható szín | |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 |
| Energiaosztály | A+ |
| Alkonykapcsoló | |
| Névleges élettartam | 30000 h |
| Izzó foglalat | Integrált |
| Alap szín | Antracit |
| Technológia | LED integrált |
| Típus | Fali lámpa |
| Család | Oxford |
| IP besorolás | |
| Lámpatest/kar/oszlop anyaga | Fém |
| Magasság (max.) | 50 mm |
| Távvezérlés | |
| Mélység (max.) | 780 mm |
| Szélesség (max.) | 1020 mm |
| Modern | |
| Elhelyezés | Nappali/Hálószoba |
| Napelemes | |
| WiFi repeater | |
| Hangszóró | |
| Bluetooth | |
| Nettó súly | 1 kg |
| Nappali | |
| LED | |
| Hálószoba | |
| Stílus | Modern |
| Másodlagos anyag | Műanyag |
| Helyiség | Nappali |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | TRIO |
| Cégnév | TRIO Leuchten GmbH |
| Cím | Gut Nierhof 17 59757 Arnsberg, Németország |
| Elérhetőség | https://www.trio-lighting.com/home/ |
| Weboldal | https://www.trio-lighting.com/home/ |
Hasonló termékek
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 301300342 Onyx 42W antracit függesztett lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-314665
Elérhető, csak rendelésre
26.899 Ft
TRIO 301300342 Onyx 42W antracit függesztett lámpatest
Gyártó: KOHL
Kohl K51700.03.SR.WH-WH.OP.ST.8.30.DA mennyezeti fehér LED lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-355607
Elérhető, csak rendelésre
26.899 Ft
Kohl K51700.03.SR.WH-WH.OP.ST.8.30.DA mennyezeti fehér LED lámpatest
Gyártó: LEDVANCE
Ledvance DAMP PROOF VALUE 1500 25 W 4000 K IP65 por- pára mentes lámpa
Cikkszám: MEN-R1-327136
Elérhető, csak rendelésre
27.099 Ft
Ledvance DAMP PROOF VALUE 1500 25 W 4000 K IP65 por- pára mentes lámpa
Gyártó: Yeelight
Yeelight Mars C300 okos mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-IP-079030
Elérhető, csak rendelésre
27.099 Ft
Yeelight Mars C300 okos mennyezeti lámpa
Gyártó: Yeelight
Yeelight C2201C400 okos mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-IP-038805
Elérhető, csak rendelésre
27.399 Ft
Yeelight C2201C400 okos mennyezeti lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 304900142 Dover 60W alumínium függesztett lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-314718
Elérhető, csak rendelésre
27.599 Ft
TRIO 304900142 Dover 60W alumínium függesztett lámpatest
Gyártó: Yeelight
Yeelight Meteor C500 CW okos mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-IP-079021
Elérhető, csak rendelésre
27.899 Ft
Yeelight Meteor C500 CW okos mennyezeti lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 351610107 Damian 30 cm átmérő függő mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-R1-210135
Elérhető, csak rendelésre
27.999 Ft
TRIO 351610107 Damian 30 cm átmérő függő mennyezeti lámpa


