Termékleírás
TRIO 626512501 Gonzalo 25W 2300lm 3000K fehér mennyezeti lámpatest
Paraméterek:
| Névleges élettartam | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Foglalat max. W | 25 W |
| Alap szín | Fehér |
| Izzó foglalat | Integrált |
| Család | Gonzalo |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Magasság (max.) | 3 cm |
| Feszültség | 230 V |
| Elhelyezés | Nappali/Hálószoba |
| Átmérő | 42 cm |
| Modern | |
| Konyha | |
| Hálószoba | |
| Nappali | |
| Helyiség | Nappali |
| Stílus | Modern |
| Nettó súly | 1,6 kg |
| IP besorolás | |
| Lámpatest/kar/oszlop anyaga | Műanyag |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | TRIO |
| Cégnév | TRIO Leuchten GmbH |
| Cím | Gut Nierhof 17 59757 Arnsberg, Németország |
| Elérhetőség | https://www.trio-lighting.com/home/ |
| Weboldal | https://www.trio-lighting.com/home/ |
Hasonló termékek
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 307000188 GOTHAM 1 x E27 antik ezüst fém 1 ágú függeszték
Cikkszám: MEN-R1-270858
Elérhető, csak rendelésre
9.799 Ft
TRIO 307000188 GOTHAM 1 x E27 antik ezüst fém 1 ágú függeszték
Gyártó: LEDLENSER
TRIO R67111200 Reality Chara kristály hatású mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-R1-210179
Elérhető, csak rendelésre
9.799 Ft
TRIO R67111200 Reality Chara kristály hatású mennyezeti lámpa
Gyártó: Yeelight
Yeelight MercuryE C300 okos mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-IP-079017
Elérhető, csak rendelésre
9.599 Ft
Yeelight MercuryE C300 okos mennyezeti lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 624110289 Chiros 12W 1100lm 3000K ezüst mennyezeti lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315386
Elérhető, csak rendelésre
10.399 Ft
TRIO 624110289 Chiros 12W 1100lm 3000K ezüst mennyezeti lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 378310106 Chris 22W 2000lm 3000K króm függesztett lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-314935
Elérhető, csak rendelésre
9.199 Ft
TRIO 378310106 Chris 22W 2000lm 3000K króm függesztett lámpatest
Gyártó: Phenom
Mennyezeti LED Lámpa mozgásérzékelővel, 18W, 1440 lm, 110-240V, IP20
Cikkszám: MEN-GL-18707B
Elérhető, csak rendelésre
8.799 Ft
Mennyezeti LED Lámpa mozgásérzékelővel, 18W, 1440 lm, 110-240V, IP20
Gyártó: LEDLENSER
TRIO R69021101 Maia 33cm átmérő mennyezeti lámpa, BT hangszóróval, távirányítóval
Cikkszám: MEN-R1-229160
Elérhető, csak rendelésre
8.699 Ft
TRIO R69021101 Maia 33cm átmérő mennyezeti lámpa, BT hangszóróval, távirányítóval
Gyártó: HOME
LMF 36/4500H LED panel, 600×600 mm, 36W, 2880lm, IP65, 4000k hideg fehér
Cikkszám: MEN-L-60255
Készleten szaküzletünkben
10.999 Ft
Izzó, LED panel 600*600mm 36W 2880lm IP65 4000k hideg fehér LMF 36/4500H ZAR0464
930714
930714


