Termékleírás
TRIO 624110289 Chiros 12W 1100lm 3000K ezüst mennyezeti lámpatest
Paraméterek:
| Hálószoba | |
| Nappali | |
| Stílus | Modern |
| Helyiség | Nappali |
| Modern | |
| Átmérő | 32 cm |
| Feszültség | 230 V |
| Szélesség (max.) | 8 cm |
| Magasság (max.) | 15 cm |
| Elhelyezés | Nappali/Hálószoba |
| Nettó súly | 0,555 kg |
| Lámpatest/kar/oszlop anyaga | Fém |
| Alap szín | Ezüst |
| Izzó foglalat | Integrált |
| Család | Chiros |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| IP besorolás | |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Foglalat max. W | 12 W |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | TRIO |
| Cégnév | TRIO Leuchten GmbH |
| Cím | Gut Nierhof 17 59757 Arnsberg, Németország |
| Elérhetőség | https://www.trio-lighting.com/home/ |
| Weboldal | https://www.trio-lighting.com/home/ |
Hasonló termékek
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 307000188 GOTHAM 1 x E27 antik ezüst fém 1 ágú függeszték
Cikkszám: MEN-R1-270858
Elérhető, csak rendelésre
9.799 Ft
TRIO 307000188 GOTHAM 1 x E27 antik ezüst fém 1 ágú függeszték
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 626512501 Gonzalo 25W 2300lm 3000K fehér mennyezeti lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315406
Elérhető, csak rendelésre
9.799 Ft
TRIO 626512501 Gonzalo 25W 2300lm 3000K fehér mennyezeti lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO R67111200 Reality Chara kristály hatású mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-R1-210179
Elérhető, csak rendelésre
9.799 Ft
TRIO R67111200 Reality Chara kristály hatású mennyezeti lámpa
Gyártó: HOME
LMF 36/4500H LED panel, 600×600 mm, 36W, 2880lm, IP65, 4000k hideg fehér
Cikkszám: MEN-L-60255
Készleten szaküzletünkben
10.999 Ft
Izzó, LED panel 600*600mm 36W 2880lm IP65 4000k hideg fehér LMF 36/4500H ZAR0464
930714
930714
Gyártó: Yeelight
Yeelight MercuryE C300 okos mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-IP-079017
Elérhető, csak rendelésre
9.599 Ft
Yeelight MercuryE C300 okos mennyezeti lámpa
Gyártó: HOME
Home LMF 36/4500H álmennyezeti LED lámpatest, 595 x 595 mm, 36 W, 4500 lm, 4000 K
Cikkszám: MEN-S-LMF 36_4500H
Elérhető, csak rendelésre
11.299 Ft
Home LMF 36/4500H álmennyezeti LED lámpatest, 595 x 595 mm, 36 W, 4500 lm, 4000 K
930714
930714
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 528020101 Rotterdam 5W 500lm 3000K fehér asztali lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315211
Elérhető, csak rendelésre
11.499 Ft
TRIO 528020101 Rotterdam 5W 500lm 3000K fehér asztali lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 650710331 Zagros 5W 345lm 3000K fehér süllyesztett lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315515
Elérhető, csak rendelésre
11.599 Ft
TRIO 650710331 Zagros 5W 345lm 3000K fehér süllyesztett lámpatest


