Termékleírás
TRIO 528020101 Rotterdam 5W 500lm 3000K fehér asztali lámpatest
Paraméterek:
| Foglalat max. W | 5 W |
| Névleges élettartam | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Család | Rotterdam |
| Típus | Álló lámpa |
| Alap szín | Fehér |
| Izzó foglalat | Integrált |
| Lámpatest/kar/oszlop anyaga | Fém |
| IP besorolás | |
| Nettó súly | 3,875 kg |
| Elhelyezés | Nappali/Hálószoba |
| Magasság (max.) | 140 cm |
| Szélesség (max.) | 25 cm |
| Feszültség | 230 V |
| Modern | |
| Állítható magasság | |
| Iróasztali | |
| Helyiség | Irodai |
| Stílus | Modern |
| Másodlagos anyag | Műanyag |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | TRIO |
| Cégnév | TRIO Leuchten GmbH |
| Cím | Gut Nierhof 17 59757 Arnsberg, Németország |
| Elérhetőség | https://www.trio-lighting.com/home/ |
| Weboldal | https://www.trio-lighting.com/home/ |
Hasonló termékek
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 650710331 Zagros 5W 345lm 3000K fehér süllyesztett lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315515
Elérhető, csak rendelésre
11.599 Ft
TRIO 650710331 Zagros 5W 345lm 3000K fehér süllyesztett lámpatest
Gyártó: Yeelight
Yeelight Meteor C230 CW okos mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-IP-079018
Elérhető, csak rendelésre
11.599 Ft
Yeelight Meteor C230 CW okos mennyezeti lámpa
Gyártó: HOME
Home LMF 36/4500H álmennyezeti LED lámpatest, 595 x 595 mm, 36 W, 4500 lm, 4000 K
Cikkszám: MEN-S-LMF 36_4500H
Elérhető, csak rendelésre
11.299 Ft
Home LMF 36/4500H álmennyezeti LED lámpatest, 595 x 595 mm, 36 W, 4500 lm, 4000 K
930714
930714
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 650710307 Zagros 5W 345lm 3000K nikkel süllyesztett lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315514
Elérhető, csak rendelésre
11.899 Ft
TRIO 650710307 Zagros 5W 345lm 3000K nikkel süllyesztett lámpatest
Gyártó: HOME
LMF 36/4500H LED panel, 600×600 mm, 36W, 2880lm, IP65, 4000k hideg fehér
Cikkszám: MEN-L-60255
Készleten szaküzletünkben
10.999 Ft
Izzó, LED panel 600*600mm 36W 2880lm IP65 4000k hideg fehér LMF 36/4500H ZAR0464
930714
930714
Gyártó: Iris
Iris Lighting ILLEP-CEMERGENCYPACK vészvilágító
Cikkszám: MEN-R1-258408
Elérhető, csak rendelésre
11.999 Ft
Iris Lighting ILLEP-CEMERGENCYPACK vészvilágító
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 624110289 Chiros 12W 1100lm 3000K ezüst mennyezeti lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315386
Elérhető, csak rendelésre
10.399 Ft
TRIO 624110289 Chiros 12W 1100lm 3000K ezüst mennyezeti lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 304400201 Spirelli 40W fehér függesztett lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-314707
Elérhető, csak rendelésre
12.699 Ft
TRIO 304400201 Spirelli 40W fehér függesztett lámpatest


