Termékleírás
TRIO 378310106 Chris 22W 2000lm 3000K króm függesztett lámpatest
Paraméterek:
| Lámpatest/kar/oszlop anyaga | Fém |
| Nettó súly | 1,415 kg |
| Izzó típus | LED |
| Feszültség | 230 V |
| Mélység (max.) | 25 cm |
| Magasság (max.) | 150 cm |
| Szélesség (max.) | 30 cm |
| Elhelyezés | Nappali/Hálószoba |
| Modern | |
| Helyiség | Nappali |
| Hálószoba | |
| Stílus | Modern |
| Nappali | |
| IP besorolás | |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Névleges élettartam | 25000 h |
| Foglalat max. W | 22 W |
| Család | Chris |
| Típus | Függesztett lámpatest |
| Izzó foglalat | Integrált |
| Alap szín | Króm |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | TRIO |
| Cégnév | TRIO Leuchten GmbH |
| Cím | Gut Nierhof 17 59757 Arnsberg, Németország |
| Elérhetőség | https://www.trio-lighting.com/home/ |
| Weboldal | https://www.trio-lighting.com/home/ |
Hasonló termékek
Gyártó: Phenom
Mennyezeti LED Lámpa mozgásérzékelővel, 18W, 1440 lm, 110-240V, IP20
Cikkszám: MEN-GL-18707B
Elérhető, csak rendelésre
8.799 Ft
Mennyezeti LED Lámpa mozgásérzékelővel, 18W, 1440 lm, 110-240V, IP20
Gyártó: Yeelight
Yeelight MercuryE C300 okos mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-IP-079017
Elérhető, csak rendelésre
9.599 Ft
Yeelight MercuryE C300 okos mennyezeti lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO R69021101 Maia 33cm átmérő mennyezeti lámpa, BT hangszóróval, távirányítóval
Cikkszám: MEN-R1-229160
Elérhető, csak rendelésre
8.699 Ft
TRIO R69021101 Maia 33cm átmérő mennyezeti lámpa, BT hangszóróval, távirányítóval
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 307000188 GOTHAM 1 x E27 antik ezüst fém 1 ágú függeszték
Cikkszám: MEN-R1-270858
Elérhető, csak rendelésre
9.799 Ft
TRIO 307000188 GOTHAM 1 x E27 antik ezüst fém 1 ágú függeszték
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 626512501 Gonzalo 25W 2300lm 3000K fehér mennyezeti lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315406
Elérhető, csak rendelésre
9.799 Ft
TRIO 626512501 Gonzalo 25W 2300lm 3000K fehér mennyezeti lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO R67111200 Reality Chara kristály hatású mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-R1-210179
Elérhető, csak rendelésre
9.799 Ft
TRIO R67111200 Reality Chara kristály hatású mennyezeti lámpa
Gyártó: Yeelight
Yeelight MercuryE C260 okos mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-IP-079016
Elérhető, csak rendelésre
8.499 Ft
Yeelight MercuryE C260 okos mennyezeti lámpa
Gyártó: HOME
Home RCC3240 LED-es fali/mennyezeti lámpa, 3400 lumen, választható színhőmérséklet, beltéri kivitel, fehér
Cikkszám: MEN-S-RCC3240
Elérhető, csak rendelésre
8.399 Ft
Home RCC3240 LED-es fali/mennyezeti lámpa, 3400 lumen, választható színhőmérséklet, beltéri kivitel, fehér


