Termékleírás
Készüljön fel egy nagyszerű zenei élményre autójában a Trevi DX 8160-zal, a kétutas hangszórópárral, amellyel minden hangot hallani fog. 13cm-es
polipropilén mélysugárzójával és 70 mm-es mágnesével ezek a hangszórók 100 W-os maximális teljesítményt kínálnak , amely tiszta és magával ragadó hangokkal tölti meg autója belsejét. Ráadásul a Mylar dóm magassugárzónak köszönhetően kristálytiszta, részletgazdag magas hangokat élvezhet. Egy egyszerű O 130 mm-es telepítéssel könnyedén átalakíthatja autóját egy utazó koncertté anélkül, hogy kompromisszumot kellene kötnie a hangminőségben. Ne hagyja ki a lehetőséget, hogy elmerüljön a szeretett zenében a Trevi DX 8160 pár 2-utas 100 W-os autós hangszóróval. 2 utas autós hangszóró pár
Beépítési O 130 mm
5,25”-es PP-ből öntött mélysugárzó
70 mm-es mágnes
Mylar dóm magassugárzó
Érzékenység 83dB @1W/M
Impedancia 4 ohm
Frekvencia átvitel 80Hz-25KHz
Egység súlya: 470 gr
Teljesítmény 100W Max
Kiszerelés: 1 pár
Méretek: 38,5 (Sz) x 16,5 (Mé) x 4,5 (Ma) cm
Súly: 0,9 kg
Paraméterek:
| Kimenő teljesítmény | 100 W |
| Méret | 13 cm |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | TREVI |
| Cégnév | Trevi S.P.A. |
| Cím | 47924 Rimini Strada Consolare Rimini-San Marino 62 |
| Elérhetőség | info@trevi.it |
| Weboldal | www.trevi.it |
Hasonló termékek
Gyártó: SAL
SAL CX 504 2 utas hangszórópár, 2 x 75 W, 130 mm, 4 Ohm, magas és mélyközép
Cikkszám: MEN-S-CX 504
Elérhető, csak rendelésre
8.899 Ft
SAL CX 504 2 utas hangszórópár, 2 x 75 W, 130 mm, 4 Ohm, magas és mélyközép
Gyártó: MNC
Hangszóró, M.N.C StreamLine
Cikkszám: MEN-GL-37416
Elérhető, csak rendelésre
8.899 Ft
Új fejlesztésű koaxiális termékcsalád, melyek mindegyike felületkezelt polipropilén membránnal készült. A tervezésnél a maximális stabilitást és tartósságot lehetővé tévő butilgumi membrán felfüggesztés lett alkalmazva. A kávák stabil húzott acéllemezből készültek és extra lapos beépítési mélységet igényelnek. A frekvenciasáv kiterjesztésének érdekében a szuper-magas sugárzók ferrofluid hűtésűek, ami magasabb terhelhetőséget és kiegyensúlyozottabb hangképet eredményez. A belépő kategória egyik legjobb hangminőségű és legkisebb beépítési mélységet igénylő típusa.
- 2-utas
| Méret: | 6,3" / 160 mm |
| Impedancia: | 4 ohm |
| Teljesítmény: | 120 W |
| Frekvencia: | 55 Hz - 20 kHz |
| Mágnes méret: | 8 oz |
| Mélység: | 48 mm |
| Beépítési átmérő: | 135 mm |
Gyártó: MNC
Hangszóró M.N.C Ninja
Cikkszám: MEN-GL-37369
Elérhető, csak rendelésre
8.599 Ft
Hangszóró M.N.C Ninja
Gyártó: SAL
SAL AHX 1620/BK (Autóhangszóró) hi-fi
Cikkszám: MEN-CM-AHX 1620_BK
Elérhető, csak rendelésre
9.499 Ft
SAL AHX 1620/BK (Autóhangszóró) hi-fi
Gyártó: MNC
DevilX 37513 13 cm-es, 60W-os autóhangszóró pár
Cikkszám: MEN-L-65722
Készleten szaküzletünkben
8.499 Ft
Hangszóró pár, koax 130mm MNC DevilX 37513
Gyártó: Peiying
PY-AQ502C 13cm-es koax hangszóró készlet+rács
Cikkszám: MEN-L-14901
Készleten szaküzletünkben
8.499 Ft
Hangszóró pár, koax 130mm Peiying PY-AQ502C
Gyártó: SAL
SAL CX 504 13 cm-es 2 utas autó hangszóró
Cikkszám: MEN-R1-495902
Elérhető, csak rendelésre
9.499 Ft
SAL CX 504 13 cm-es 2 utas autó hangszóró
Gyártó: SAL
SAL AHX 1620/BK 16,5cm-es autós mélysugárzó hangszóró
Cikkszám: MEN-R1-495915
Elérhető, csak rendelésre
8.399 Ft
SAL AHX 1620/BK 16,5cm-es autós mélysugárzó hangszóró


