Termékleírás
Tracon TIK4-63 4P 63A leválasztó kapcsoló
Paraméterek:
| Nettó súly | 0,4 kg |
| Alap szín | Bézs |
| Névleges feszültség | 400V |
| Mélység (max.) | 76 mm |
| Magasság (max.) | 81 mm |
| Szélesség (max.) | 70 mm |
| Környezeti hőmérséklet | -25…50 °C |
| Hálózat típusa | AC |
| Névleges megszakítóképesség | 1.5kA |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | Tracon |
| Cégnév | TRACON BUDAPEST Ipari, Kereskedelmi, Közvetítő és Tanácsadó Kft. |
| Cím | 2120 Dunakeszi, Pallag u 23 |
| Elérhetőség | https://shop.traconelectric.com/ |
| Weboldal | https://shop.traconelectric.com/ |
Hasonló termékek
Gyártó: Tracon
Tracon TME282113M 1×8mod/ H×W×D=280×210×130mm/ IP65/ IK10/ 1000V AC/DC maszkos műanyag elosztószekrény
Cikkszám: MEN-R1-310807
Elérhető, csak rendelésre
14.699 Ft
Tracon TME282113M 1×8mod/ H×W×D=280×210×130mm/ IP65/ IK10/ 1000V AC/DC maszkos műanyag elosztószekrény
Gyártó: Tracon
Tracon EVOHK2-25 installációs moduláris kontaktor
Cikkszám: MEN-R1-363486
Elérhető, csak rendelésre
11.999 Ft
Tracon EVOHK2-25 installációs moduláris kontaktor
Gyártó: Siemens
Siemens 5TT5000-0 2Z/AC/230/400V/20A/MÜK.F/AC230V/DC220V instakontaktor
Cikkszám: MEN-R1-265855
Elérhető, csak rendelésre
11.999 Ft
Siemens 5TT5000-0 2Z/AC/230/400V/20A/MÜK.F/AC230V/DC220V instakontaktor
Gyártó: Legrand
Legrand 412602 Rex800 230V 1Z lépcsőházi automata
Cikkszám: MEN-R1-254536
Elérhető, csak rendelésre
11.999 Ft
Legrand 412602 Rex800 230V 1Z lépcsőházi automata
Gyártó: Schneider
Schneider A9C20531 25A 250V AC 1-z 220V AC-műk 1mod Acti9 iCT sorolható installációs kontaktor
Cikkszám: MEN-R1-356265
Elérhető, csak rendelésre
11.799 Ft
Schneider A9C20531 25A 250V AC 1-z 220V AC-műk 1mod Acti9 iCT sorolható installációs kontaktor
Gyártó: Tracon
Tracon TIK4-40 4P 40A leválasztó kapcsoló
Cikkszám: MEN-R1-310796
Elérhető, csak rendelésre
11.099 Ft
Tracon TIK4-40 4P 40A leválasztó kapcsoló
Gyártó: Legrand
Legrand 412523 CX3 moduláris kontaktor 25A 230V 2Z
Cikkszám: MEN-R1-270811
Elérhető, csak rendelésre
10.199 Ft
Legrand 412523 CX3 moduláris kontaktor 25A 230V 2Z
Gyártó: Tracon
Tracon TIK4-32 4P 32A leválasztó kapcsoló
Cikkszám: MEN-R1-310795
Elérhető, csak rendelésre
9.899 Ft
Tracon TIK4-32 4P 32A leválasztó kapcsoló


