Termékleírás
16 portos asztali/keretbe szerelhető gigabites Switch, 16 db 10/100/1000M RJ45 port, 13 hüvelykes acél burkolat
| Hardver jellemzők | |
|---|---|
| Szabványok és protokollok | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab , IEEE 802.3x |
| Felület | 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) |
| Hálózati közeg | 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000BASE-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) |
| Hűtőventilátor | Ventilátor nélküli |
| Méretek (Szé x Mé x Ma) | 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm) |
| Áramellátás | 100-240VAC, 50/60Hz |
| Teljesítmény jellemzők | |
|---|---|
| Switching Capacity | 32Gbps |
| Fizikai (MAC) cím tábla | 8K |
| Csomagtovábbítási sebesség | 23.8Mpps |
| Jumbo Frame | 10KB |
| Green Technology | Innovative energy-efficient technology saves power up to 40% |
| Transfer Method | Store-and-Forward |
| Egyéb jellemzők | |
|---|---|
| Tanúsítvány | FCC, CE, RoHs |
| Doboz tartalma | 16-Port Gigabit Desktop/Rackmount Switch Power Cord Installation Guide Rackmount Kit gumilábak |
| Rendszerkövetelmények | Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™, Windows 7 or Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® vagy Linux. |
| Környezet | Működési hőmérséklet: 0°C~40°C (32°F~104°F); Tárolási hőmérséklet: -40°C~70°C (-40°F~158°F); Megengedett működési páratartalom: 10%~90% nem lecsapódó; Megengedett tárolási páratartalom: 5%~90% nem lecsapódó |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | TP-Link |
| Cégnév | TP-Link Networks Hungary Kft |
| Cím | Budapest 1093 Közraktár u. 30 |
| Elérhetőség | sales.hu@tp-link.com |
| Weboldal | http://www.tplink.com/ |
EU felelős szervezet/személy adatai:
| Név | TP-Link Networks Hungary Kft |
| Cím | Budapest 1093 Közraktár u. 30 |
| Elérhetőség | sales.hu@tp-link.com |
Hasonló termékek
Gyártó: Tenda
Tenda TEG1024D 24-port Gigabit Ethernet Switch
Cikkszám: MEN-CM-TEG1024D
Elérhető, csak rendelésre
27.899 Ft
Tenda TEG1024D 24-port Gigabit Ethernet Switch
Gyártó: IP-COM
IP-COM Switch - G1024G (24 port 1Gbps; rackbe szerelhető)
Cikkszám: MEN-C-HALIPCG1024G
Elérhető, csak rendelésre
27.999 Ft
IP-COM Switch - G1024G (24 port 1Gbps; rackbe szerelhető)
Gyártó: Zyxel
ZyXEL GS1100-16 v3 16port 10/100/1000Mbps LAN switch
Cikkszám: MEN-R1-316051
Elérhető, csak rendelésre
27.699 Ft
ZyXEL GS1100-16 v3 16port 10/100/1000Mbps LAN switch
Gyártó: D-Link
D-Link DGS-1100-05PDV2 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch and PoE Extender
Cikkszám: MEN-CM-DGS-1100-05PDV2
Elérhető, csak rendelésre
28.099 Ft
D-Link DGS-1100-05PDV2 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch and PoE Extender
Gyártó: Hikvision
Hikvision DS-3E1309P-EI switch
Cikkszám: MEN-CM-DS-3E1309P-EI
Elérhető, csak rendelésre
27.599 Ft
Paraméterek:
| LAN Port | 9 db |
| LAN sebesség | 10/100 Mbps |
| PoE port | 8 |
| PoE osztály | PoE+ |
| PoE távolság | 300m |
| Menedzselhető | Igen |
| Vizuális topológia | Igen |
| Rack | Nem |
| Fémház | Nem |
| Teljesítmény | 110W |
| Uplink | 1 Gbps |
Gyártó: IP-COM
IP-COM G2216D 16GE Cloud Managed Switch
Cikkszám: MEN-CM-G2216D
Elérhető, csak rendelésre
27.599 Ft
IP-COM G2216D 16GE Cloud Managed Switch
Gyártó: Tenda
Tenda TEM2007X 5-Port Switch
Cikkszám: MEN-CM-TEM2007X
Elérhető, csak rendelésre
27.599 Ft
Tenda TEM2007X 5-Port Switch
Gyártó: Linksys
Linksys LGS116 16-Port Business Desktop Gigabit Switch
Cikkszám: MEN-CM-LGS116-EU
Elérhető, csak rendelésre
28.199 Ft
Linksys LGS116 16-Port Business Desktop Gigabit Switch


