Termékleírás
| CAMERA | |
| Image Sensor | 1/3” Progressive Scan CMOS |
| Shutter Speed | 1/3 to 1/10000 s |
| Slow Shutter | Yes |
| Aperture | 2.8 mm: F2.2 |
| 4 mm: F2.2 | |
| Lens | 2.8 mm/ 4 mm |
| Lens Mount | M12 |
| Minimum Illumination | Color: 0.1 Lux; 0 Lux with IR |
| Day/Night Mechanism | IR Cut Filter |
| Day/Night Switch | Unified/ Scheduled/ Auto |
| Digital Noise Reduction | 3D DNR |
| WDR | DWDR |
| Weatherproof Rating | IP67 |
| IR Working Distance | 30m |
| Viewing Angle | 2.8mm: 88.8°/48.9°/106.5°(H/V/D) |
| 4mm: 75.1°/41.5°/88.7°(H/V/D) | |
| LENS | |
| Type | Fixed Focal Lens |
| Focal Length | 2.8 mm/4 mm |
| Aperture | 2.8 mm: F2.2 |
| 4 mm: F2.2 | |
| FOV | 2.8 mm: |
| Horizontal FOV: 88.8°, Vertical FOV: 48.9°, Diagonal FOV: 106.5° | |
| 4 mm: | |
| Horizontal FOV: 75.1°, Vertical FOV: 41.5°, Diagonal FOV: 88.7° | |
| Lens Mount | M12 |
| DORI Distance | 2.8 mm: |
| Detect:60 m (197 ft) | |
| Observe: 25 m (82 ft) | |
| Recognize: 12 m (39 ft) | |
| Identify: 6 m (20 ft) | |
| 4 mm: | |
| Detect: 80 m (262 ft) | |
| Observe:33 m (109 ft) | |
| Recognize: 16 m (52 ft) | |
| Identify: 8 m (26 ft) | |
| Angle Adjustment (Manual) | |
| Range | Pan: 0° to 355° |
| Tilt: 0° to 75° | |
| ILLUMINATOR | |
| IR LED | Quantity: 2 |
| Range: 30m | |
| Wavelength: 850nm | |
| White LED | N/A |
| Illuminator On/Off Control | Auto/Scheduled/Always on/Always off |
| VIDEO | |
| Max. Resolution | 2560 × 1440 |
| Main Stream | Frame Rate: |
| 50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps | |
| 60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps | |
| Resolution: 2560x1440,2304x1296, 2048x1280, 1920x1080, 1280x720 | |
| Note: If the image rotation is set to 90° or 270°, the frame rate only supports up to 20fps. | |
| Sub-Stream | Frame Rate: |
| 50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps | |
| 60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps | |
| Resolution: 640x480,352x288, 320x240 | |
| Note: If the image rotation is set to 90° or 270°, the frame rate only supports up to 20fps. | |
| Bit Rate Control | CBR, VBR |
| Video Compression | Main Stream: H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Sub-Stream: H.265/H.264 | |
| H.264 Type | Main Profile/High Profile |
| H.264+ | Main Stream Supported |
| H.265 Type | Main Profile |
| H.265+ | Main Stream Supported |
| Video Bit Rate | Main Stream: 256 Kbps to 4 Mbps |
| Sub-Stream: 64 Kbps to 512 Kbps | |
| Image | |
| Image Settings | Mirror, Brightness, Contrast, Saturation, Sharpness, Exposure, WDR, |
| White Balance, Prevent Overexposure to Infrared Light, HLC Adjustable by Client Software, Rotation(90°/270°) | |
| Image Enhancement | BLC/3D DNR/HLC/SmartIR |
| Wide Dynamic Range | DWDR |
| SNR | ? 52 dB |
| Image Parameters Switch | Yes |
Hasonló termékek
Gyártó: TP-Link
TP-Link IP dómkamera - C240 (DualLight, 4MP, 4mm, IK10, IP67, H265+, IR+LED30m, SD; 12VDC/PoE)
Cikkszám: MEN-C-BIZVIGIC2404
Elérhető, csak rendelésre
19.899 Ft
TP-Link IP dómkamera - C240 (DualLight, 4MP, 4mm, IK10, IP67, H265+, IR+LED30m, SD; 12VDC/PoE)
Gyártó: IMOU
360°-os kültéri Wi-Fi kamera IMOU Cruiser SE+ 5MP
Cikkszám: MEN-IP-068590
Elérhető, csak rendelésre
19.899 Ft
360°-os kültéri Wi-Fi kamera IMOU Cruiser SE+ 5MP
Gyártó: REOLINK
Reolink Lumus Series E430 /4MP/H264/IR10m/Fehérfény/Kétirányú hang/microSD/Dual-Band Wifi kamera
Cikkszám: MEN-R1-410159
Elérhető, csak rendelésre
19.899 Ft
Reolink Lumus Series E430 /4MP/H264/IR10m/Fehérfény/Kétirányú hang/microSD/Dual-Band Wifi kamera
Gyártó: HILOOK
HiLook IP Wifi turretkamera - IPC-F140-LIDF/W(2.8mm) EasyLink Kit-hez!
Cikkszám: MEN-C-BIZHILIPCF140LIDFW28
Elérhető, csak rendelésre
19.899 Ft
HiLook IP Wifi turretkamera - IPC-F140-LIDF/W(2.8mm) EasyLink Kit-hez!
Gyártó: DAHUA
Bizt.rendszer, kamera kültéri Wifi 3Mp Dahua P3AE-PV-0400B PT IR 15m 4,0mm dóm
Cikkszám: MEN-L-72463
Készleten szaküzletünkben
19.799 Ft
Dahua IP wifi PT dómkamera - P3AE-PV
Gyártó: TP-Link
TP-Link IP csőkamera - C330 (FullColor, 3MP, 4mm, kültéri IP67, H265+, fehér LED30m, IR30m, 12VDC/PoE, mikrofon)
Cikkszám: MEN-C-BIZVIGIC3304
Elérhető, csak rendelésre
19.999 Ft
TP-Link IP csőkamera - C330 (FullColor, 3MP, 4mm, kültéri IP67, H265+, fehér LED30m, IR30m, 12VDC/PoE, mikrofon)
Gyártó: TP-LINK VIGI
VIGI C230 3MP, 2,8mm, kültéri, H265, IR30m, beépített mikrofon, Full-Color IP dóm kamera
Cikkszám: MEN-L-76784
Készleten szaküzletünkben
19.999 Ft
Bizt.rendszer, kamera kültéri IP 3Mp TP-Link VIGI C230 2,8mm/IR 30m dóm
Gyártó: IMOU
Cruiser 2C kültéri biztonsági kamera, Wi-Fi, 5 MP, 3.6 mm, IR+LED30m, hangszóró+mikrofon
Cikkszám: MEN-L-73502
Készleten szaküzletünkben
19.999 Ft
Bizt.rendszer, kamera kültéri Wifi 5MP IMOU Cruiser 2C H265, 3,6mm, IR+LED30m, SD, mikr., hangsz.
| |


