Termékleírás
150 Mbps High Gain Wireless N USB Adapter, Atheros, 1T1R, 2,4 GHz, 802.11n/g/b, 1 levehető antenna
150M sebességű USB wireless adapter kiterjesztett
hatótávolsággal, kizárólag számítógépekbe.
Alkalmas két vagy több notebook összekapcsolására és rádiós
routeren keresztül internet ill. számítógép hálózatra történő
csatlakozásra.
Hotspot hálózatokra történő csatlakozásra.
hatótávolsággal, kizárólag számítógépekbe.
Alkalmas két vagy több notebook összekapcsolására és rádiós
routeren keresztül internet ill. számítógép hálózatra történő
csatlakozásra.
Hotspot hálózatokra történő csatlakozásra.
| Hardver jellemzők | |
|---|---|
| Felület | USB 2.0 |
| Funkció gomb | WPS gomb |
| Méretek (Szé x Mé x Ma) | 3.7 x 1.0 x 0.4 in. (93.5 x 26 x 11mm) |
| Antenna típus | Cserélhető Omni Directional (RP-SMA) |
| Antenna jelerősség | 4dBi |
| Vezeték nélküli jellemzők | |
|---|---|
| Vezeték nélküli szabványok | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Frekvencia | 2.400-2.4835GHz |
| Adatátvitel | 11n: akár 150Mbps (dinamikus) 11g: akár 54Mbps (dinamikus) 11b: akár 11Mbps (dinamikus) |
| EIRP | <20dBm |
| Vételi érzékenység | 130M: -68dBm@10% PER 108M: -68dBm@10% PER 54M: -68dBm@10% PER 11M: -85dBm@8% PER 6M: -88dBm@10% PER 1M: -90dBm@8% PER |
| Vezeték nélküli módok | Ad-Hoc / infrastrukturális mód |
| Vezeték nélküli biztonság | 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Modulációs technológia | DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM |
| Továbbfejlesztett funkciók | WMM, PSP X-LINK (Windows XP), Roaming |
| Egyéb jellemzők | |
|---|---|
| Tanúsítvány | CE, FCC, RoHS |
| Doboz tartalma | Vezeték nélküli adapter 4dBi detachable Omni directional antenna Eszköz CD Gyors telepítési útmutató |
| Rendszerkövetelmények | Windows 7(32/64 bit), Windows Vista(32/64 bit), Windows XP(32/64 bit), Windows 2000 |
| Környezet | Működési hőmérséklet: 0°C~40°C (32°F~104°F) Tárolási hőmérséklet: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Megengedett működési páratartalom: 10%~90% nem lecsapódó Megengedett tárolási páratartalom: 5%~90% nem lecsapódó |
Paraméterek:
| Csatolófelület | USB2.0 |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | TP-Link |
| Cégnév | TP-Link Networks Hungary Kft |
| Cím | Budapest 1093 Közraktár u. 30 |
| Elérhetőség | sales.hu@tp-link.com |
| Weboldal | http://www.tplink.com/ |
EU felelős szervezet/személy adatai:
| Név | TP-Link Networks Hungary Kft |
| Cím | Budapest 1093 Közraktár u. 30 |
| Elérhetőség | sales.hu@tp-link.com |
Hasonló termékek
Gyártó: TP-Link
TP-Link Hálózati adapter - TG-3468 (PCI-E, 1Gbps)
Cikkszám: MEN-C-HALTPLTG3468
Elérhető, csak rendelésre
4.699 Ft
TP-Link Hálózati adapter - TG-3468 (PCI-E, 1Gbps)
Gyártó: TP-Link
TP-LINK Wireless Adapter USB N-es 150Mbps, TL-WN722N
Cikkszám: MEN-CH-113499
Elérhető, csak rendelésre
4.699 Ft
TP-LINK Wireless Adapter USB N-es 150Mbps, TL-WN722N
Gyártó: TP-Link
TP-LINK Wireless USB adapter TL-WN722N
Cikkszám: MEN-AS-TL-WN722N
Elérhető, csak rendelésre
4.799 Ft
TP-LINK Wireless USB adapter TL-WN722N
Gyártó: TP-Link
MERCUSYS Wireless Adapter USB Dual Band AC1300, MA30N
Cikkszám: MEN-CH-360903
Elérhető, csak rendelésre
4.799 Ft
MERCUSYS Wireless Adapter USB Dual Band AC1300, MA30N
Gyártó: Approx
Approx APPC07V3 USB2.0 Ethernet Adapter hálókártya
Cikkszám: MEN-CM-APPC07V3
Elérhető, csak rendelésre
4.499 Ft
Approx APPC07V3 USB2.0 Ethernet Adapter hálókártya
Gyártó: Ugreen
UGREEN CM448 USB adapter/külső hálózati kártya, 2,4 GHz (fekete)
Cikkszám: MEN-IP-028129
Elérhető, csak rendelésre
4.499 Ft
UGREEN CM448 USB adapter/külső hálózati kártya, 2,4 GHz (fekete)
Gyártó: TP-Link
TP-Link Archer TX1U Nano AX300 Nano Wi-Fi 6 Wireless USB Adapter hálókártya
Cikkszám: MEN-CM-ARCHER TX1U NANO
Elérhető, csak rendelésre
4.499 Ft
TP-Link Archer TX1U Nano AX300 Nano Wi-Fi 6 Wireless USB Adapter hálókártya
Gyártó: DeLock
DeLock USB 2.0 > LAN 10/100 Mbps Adapter hálókártya
Cikkszám: MEN-CM-62595
Elérhető, csak rendelésre
4.899 Ft
DeLock USB 2.0 > LAN 10/100 Mbps Adapter hálókártya


