Termékleírás
Az univerzális kormányvédő segít megóvni a gyári kormány állapotát, védi az UV fénytől és a használat során keletkező kopásttól, anyagleválástól, ugyanakkor kényelmes és biztonságos fogást biztosít vezetés közben. Az esetleg már kopott kormányra felhelyezve esztétikailag szebbé teszi autónk utasterét.
Figyelem! Fokozott körültekintéssel járjon el a megfelelő méret kiválasztásánál, ne használjon a gyári kormányméretnél nagyobb kormányvédőt. Felhelyezést követően bizonyosodjon meg róla, hogy a kormányvédő megfelelően rögzítésre került és szorosan illeszkedik a gyári kormánykerékre! A nagyobb méretű kormányvédő használata balesetveszélyes!
- Pöttyös, csúszásmentes felület
- Bőrhatás, kék betéttel és cérnával varrva
- Könnyű felhelyezés
- A legtöbb autóval kompatibilis
Figyelem! Fokozott körültekintéssel járjon el a megfelelő méret kiválasztásánál, ne használjon a gyári kormányméretnél nagyobb kormányvédőt. Felhelyezést követően bizonyosodjon meg róla, hogy a kormányvédő megfelelően rögzítésre került és szorosan illeszkedik a gyári kormánykerékre! A nagyobb méretű kormányvédő használata balesetveszélyes!
| Anyag: | Műanyag |
| Méret: | 38 x 3 cm |
| Szín: | Kék / Fekete |
| Súly: | 360 g |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
A gyártó/első EU forgalmazó adatai:
- Név: GLOBIZ International Kft.
- Cím: 4002 Debrecen, Bánki Donát utca 3.
- Elérhetőség: info@globiz.hu
- Webhely: www.globiz.shop
Hasonló termékek
Gyártó: Handy
Üzemanyagkanna, műanyag, 10 L, piros
Cikkszám: MEN-GL-10891B
Elérhető, csak rendelésre
3.099 Ft
Üzemanyagkanna, műanyag, 10 L, piros
Gyártó: Carguard
Vontatókötél, PE műanyag, 4 m, 2500 kg
Cikkszám: MEN-GL-55772A
Elérhető, csak rendelésre
3.099 Ft
Vontatókötél, PE műanyag, 4 m, 2500 kg
Gyártó: Egyéb
Tachográf korong digitális BLUE2 125km/h
Cikkszám: MEN-OR-60104
Elérhető, csak rendelésre
3.299 Ft
Tachográf korong digitális BLUE2 125km/h
Gyártó: SAL
autós tetőantenna, beépített erősítővel 93220
Cikkszám: MEN-L-26710
Készleten szaküzletünkben
3.379 Ft
Antenna autós, SAL 93220 tetőre, beépített erősítővel
Gyártó: Carguard
Akkumulátor, generátor teszter 12, 24 V
Cikkszám: MEN-GL-55776
Elérhető, csak rendelésre
2.799 Ft
Ellenőrizze egyszerűen autója állapotát ezzel az akkumulátor, generátor teszterrel. A készülék több üzemmóddal rendelkezik, felmérhető vele az akkumulátor töltöttségi szintje, indítási képessége és a generátor töltése. A készülék pontos értékek kijelzése helyett, könnyen leolvasható és értelmezhető színes LED-del jelzi az egyes állapotokat.
- Könnyen kezelhető
- Zöld, sárga, piros LED jelzés
- Kompakt méret
- Gyors ellenőrzés
| Kompatibilitás: | 12 - 24 V akkumulátorok 12 - 24 V generátorok |
| Max áramerősség: | 15 A |
| Méret: | 125 x 53 x 19 mm |
| Krokodilcsipesz mérete: | 50 x 34 x 10 mm |
| Max nyitási távolság: | 16,8 mm |
| Kábel hossza: | 250 mm |
| Anyaga: | Műanyag ház |
| Súly: | 60 g |
| Védelem: | IP20 |
Gyártó: IRIS TOOLS
IRIS TOOLS 4 részes autós gumiszőnyeg szett, univerzális
Cikkszám: MEN-R1-479915
Elérhető, csak rendelésre
3.399 Ft
IRIS TOOLS 4 részes autós gumiszőnyeg szett, univerzális
Gyártó: IRIS TOOLS
IRIS TOOLS ITBC-400 Akkumulátor töltő digitális kijelzővel,12V 2A, AGM, GEL, Lead acid battery
Cikkszám: MEN-R1-479423
Elérhető, csak rendelésre
3.399 Ft
IRIS TOOLS ITBC-400 Akkumulátor töltő digitális kijelzővel,12V 2A, AGM, GEL, Lead acid battery


