Termékleírás
Paraméterek:
| Típus | DDR5 |
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 6000 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Quad Channel Kit | Nem |
| Octo Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL30 |
| Feszültség | 1,4 V |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | Kingston |
| Cégnév | Kingston Technology Deutschland GmbH |
| Cím | Leonrodstraße 56, D-80636 München, Németország |
| Elérhetőség | customerservice@kingston.eu |
| Weboldal | https://www.kingston.com |
Hasonló termékek
Gyártó: Kingston
Kingston FURY Beast 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz (KF560C36BBE2K2-32)
Cikkszám: MEN-HR-KF560C36BBE2K2-32
Elérhető, csak rendelésre
213.699 Ft
Kingston FURY Beast 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz (KF560C36BBE2K2-32)
Gyártó: A-Data
A-Data 16GB DDR5 6000MHz Kit(2x8GB) XPG Lancer Blade Black memória
Cikkszám: MEN-CM-AX5U6000C3016G-DTLABBK
Elérhető, csak rendelésre
213.399 Ft
A-Data 16GB DDR5 6000MHz Kit(2x8GB) XPG Lancer Blade Black memória
Gyártó: Kingston
Kingston 32GB DDR5 6400MHz Kit(2x16GB) Fury Renegade Black/Silver memória
Cikkszám: MEN-CM-KF564C32RSK2-32
Elérhető, csak rendelésre
213.299 Ft
Kingston 32GB DDR5 6400MHz Kit(2x16GB) Fury Renegade Black/Silver memória
Gyártó: Kingston
Kingston Technology KCP432ND8/32 memóriamodul 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MT/másodperc 288-pin DIMM
Cikkszám: MEN-ING-CA76349
Elérhető, csak rendelésre
213.099 Ft
Kingston Technology KCP432ND8/32 memóriamodul 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MT/másodperc 288-pin DIMM
Gyártó: Kingston
Kingston Technology KCP432SD8/32 memóriamodul 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MT/másodperc 260-pin SO-DIMM
Cikkszám: MEN-ING-342D026
Elérhető, csak rendelésre
213.099 Ft
Kingston Technology KCP432SD8/32 memóriamodul 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MT/másodperc 260-pin SO-DIMM
Gyártó: Kingston
Kingston 32GB DDR5 6400MHz Kit(2x16GB) Fury Beast Expo Black memória
Cikkszám: MEN-CM-KF564C32BBEK2-32
Elérhető, csak rendelésre
212.399 Ft
Kingston 32GB DDR5 6400MHz Kit(2x16GB) Fury Beast Expo Black memória
Gyártó: Kingston
Kingston 32GB/5600MHz DDR5 (Kit of 2) FURY Beast Black (KF556C40BBK2/32)
Cikkszám: MEN-HR-KF556C40BBK2-32
Elérhető, csak rendelésre
211.699 Ft
Kingston 32GB/5600MHz DDR5 (Kit of 2) FURY Beast Black (KF556C40BBK2/32)
Gyártó: Crucial
Crucial 64GB DDR4 3200MHz Kit(2x32GB) SODIMM
Cikkszám: MEN-CM-CT2K32G4SFD832A
Elérhető, csak rendelésre
211.499 Ft
Crucial 64GB DDR4 3200MHz Kit(2x32GB) SODIMM


