Termékleírás
Piezo magassugárzó, 300W
SAL KHS 120
A KHS 120 piezzo sugárzó zenei teljesítménye: Pm (4 ): 300 W, Pm (8 ): 150 W.
Frekvencia-átvitele 2000 - 20.000 Hz tartományba esik, míg érzékenysége: 92 dB.
Maximálisan megengedett feszültsége: 35 V~
Gyártó adatai:
| Megnevezés | SAL |
| Cégnév | Somogyi Elektronic Kft. |
| Cím | 9027 Győr, Gesztenyefa út 3. |
| Elérhetőség | ugyfelszolgalat@somogyi.hu |
| Weboldal | https://somogyi.hu |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Paraméterek
| hangszóró külső mérete | 100 x 263 mm |
| hangszóró impedancia | > 1000 Ω |
| hangszóróterhelhetőség | 300 W (4 Ω) / 150 W (8 Ω) max. 35 V~ |
| frekvenciaátvitel | 2000 - 20000 Hz |
| hangszóróérzékenység | 92 dB |
Hasonló termékek
Gyártó: SAL
SAL DTF 12 HIFI dómsugárzó, 100 W, 8 Ohm, selyem membrán, 2 rétegű tekercs, 8 Oz mágnes
Cikkszám: MEN-S-DTF 12
Elérhető, csak rendelésre
3.499 Ft
SAL DTF 12 HIFI dómsugárzó, 100 W, 8 Ohm, selyem membrán, 2 rétegű tekercs, 8 Oz mágnes
Gyártó: MNC
Magassugárzó, dome, 8 Ohm, 60W (33522)
Cikkszám: MEN-L-43917
Készleten szaküzletünkben
3.299 Ft
Hangszóró, MNC 33522 magassugárzó 8Ohm
Gyártó: SAL
SAL SKN 13 középsugárzó, 50 W, zárt kosár, merev és impregnált kónusz, 136 mm
Cikkszám: MEN-S-SKN 13
Elérhető, csak rendelésre
3.299 Ft
SAL SKN 13 középsugárzó, 50 W, zárt kosár, merev és impregnált kónusz, 136 mm
Gyártó: MNC
Dome, 1", 70 W • 8 ohm
Cikkszám: MEN-GL-33512
Elérhető, csak rendelésre
3.299 Ft
Professzionális, nagyteljesítményű magassugárzó. Aluminium keretbe integrált nagy érzékenységű, kis torzítással rendelkező dome hangsugárzó.
| Méret: | O 100 mm |
| Mélység: | 40 mm |
| Lengőcséve: | 1” / 25,4 mm |
| Membrán anyaga: | fenol |
| Frekvencia: | 2 kHz - 20 kHz |
| Teljesítmény: | 70 W |
| Impedancia: | 8 ohm |
| Mágnes: | 30 oz |
| Érzékenység: | 104 dB |
Gyártó: SAL
SAL KHS 120 piezo magassugárzó, 4 Ohm/ 300 W, 8 Ohm/ 150 W, 263 x 100 mm
Cikkszám: MEN-S-KHS 120
Elérhető, csak rendelésre
3.199 Ft
SAL KHS 120 piezo magassugárzó, 4 Ohm/ 300 W, 8 Ohm/ 150 W, 263 x 100 mm
Gyártó: MNC
Dome, 1", 100 / 200 W • 8 ohm
Cikkszám: MEN-GL-33514
Elérhető, csak rendelésre
3.799 Ft
Dome, 1", 100 / 200 W • 8 ohm
Gyártó: MNC
Dome, 1", 100 / 200 W • 8 ohm
Cikkszám: MEN-L-72673
Készleten szaküzletünkben
3.890 Ft
Hangszóró, MNC 33514 magassugárzó 100/200W 8 Ohm
Gyártó: Genius
Genius SP-U125 fekete USB hangszóró
Cikkszám: MEN-R1-353265
Elérhető, csak rendelésre
3.899 Ft
Genius SP-U125 fekete USB hangszóró


