Termékleírás
Phoenix Contact JBC 2,5/5 vezeték összekötő, 5-ös 5x0,5-2,5mm nem bontható 3240165 "Wago"
| Pólusszám | 5 |
| Emeletek száma | 1 |
| Csatlakozások száma | 5 |
| Névleges keresztmetszet | 2,5 mm2 |
| Szín | átlátszó |
| Szigetelőanyag | PC/PA |
| Éghetőségi osztály az UL 94 szerint | V2 |
| Környezeti homérséklet (üzemi) | -40 °C ... 90 °C |
| Maximális terhelőáram | 24 A |
| IN névleges áram | 24 A |
| UN névleges feszültség | 450 V |
| Szélesség | 26 mm |
| Hossz | 15,6 mm |
| Magasság | 8,9 mm |
| Mélység | 15,6 mm |
| Csatlakozási mód | Direkt rugós csatlakozás |
| Tömör vezeték keresztmetszet min | 0,5 mm2 |
| Tömör vezeték keresztmetszet max | 2,5 mm2 |
| Vezeték keresztmetszet AWG min. | 20 |
| Vezeték keresztmetszet AWG max. | 14 |
| Hajlékony vezeték keresztmetszet érvéghüvellyel műanyag hüvely nélkül min | 0 mm2 |
| Hajlékony vezeték keresztmetszet érvéghüvellyel műanyag hüvely nélkül max | 0 mm2 |
| Csupaszolási hossz | 8 mm |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Hasonló termékek
Gyártó: Wago
2273-204 vezeték összekötő, 4-es 4x0,5-2,5mm nem bontható
Cikkszám: MEN-L-36355
Készleten szaküzletünkben
79 Ft
E Wago 2273-204 vezeték összekötő, 4-es 4x0,5-2,5mm nem bontható
Gyártó: Wago
2273-203 vezeték összekötő, 3-as 3x0,5-2,5mm nem bontható
Cikkszám: MEN-L-35317
Készleten szaküzletünkben
66 Ft
E Wago 2273-203 vezeték összekötő, 3-as 3x0,5-2,5mm nem bontható
Gyártó: Wago
2273-202 vezeték összekötő, 2-es 2x0,5-2,5mm nem bontható
Cikkszám: MEN-L-36354
Készleten szaküzletünkben
56 Ft
E Wago 2273-202 vezeték összekötő, 2-es 2x0,5-2,5mm nem bontható
Gyártó: Wago
221-612 vezeték összekötő, 2-es 2x0,5-6,0mm bontható csatlakozóval
Cikkszám: MEN-L-67420
Készleten szaküzletünkben
189 Ft
E Wago 221-612 vezeték összekötő, 2-es 2x0,5-6,0mm bontható
Gyártó: Handy-Tools
Vezeték kötegelő - 05412 (150x2,5mm, fehér, 100db-os)
Cikkszám: MEN-C-SZEGLO05412
Elérhető, csak rendelésre
529 Ft
Vezeték kötegelő - 05412 (150x2,5mm, fehér, 100db-os)
Gyártó: Handy-Tools
Vezeték kötegelő - 05413 (150x2,5mm, fekete, 100db-os)
Cikkszám: MEN-C-SZEGLO05413
Elérhető, csak rendelésre
549 Ft
Vezeték kötegelő - 05413 (150x2,5mm, fekete, 100db-os)
Gyártó: Handy-Tools
Vezeték kötegelő - 05414 (150x3,6mm, fehér, 100db-os)
Cikkszám: MEN-C-SZEGLO05414
Elérhető, csak rendelésre
689 Ft
Vezeték kötegelő - 05414 (150x3,6mm, fehér, 100db-os)
Gyártó: Handy-Tools
Vezeték kötegelő - 05430TR (fehér, 75db-os szett)
Cikkszám: MEN-C-SZEGLO05430TR
Elérhető, csak rendelésre
689 Ft
Vezeték kötegelő - 05430TR (fehér, 75db-os szett)


