Termékleírás
Imou kamera burkolat - FRS14 (Cue2-höz; szilikon, narancssárga)
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | IMOU |
| Cégnév | Imou Network Technology Netherlands B.V. |
| Cím | 6 Lange Kleiweg, 2288 GK, Rijswijk, NL |
| Elérhetőség | Wei.Hu1@imou.com |
| Weboldal | https://www.imou.com/eu |
EU felelős szervezet/személy adatai:
| Név | Imou Network Technology Netherlands B.V. |
| Cím | 6 Lange Kleiweg, 2288 GK, Rijswijk, NL |
| Elérhetőség | Wei.Hu1@imou.com |
Hasonló termékek
Gyártó: MikroTik
MikroTik GPeR IP68 kültéri tartó
Cikkszám: MEN-R1-226988
Elérhető, csak rendelésre
2.299 Ft
MikroTik GPeR IP68 kültéri tartó
Gyártó: DeLight
Álkamera, 2 x AA, dome design
Cikkszám: MEN-GL-55293
Elérhető, csak rendelésre
2.199 Ft
Bekapcsolt állapotban a villogó piros LED tökéletes látszatát kelti egy kiépített videó rendszer működésének. A professzionális ház valósághű megjelenést biztosít a "dome" kamerának, a biztonság teljes illúzióját nyújtva. A működtetést 2 db AA méretű elem biztosítja, mely nem tartozék. A csomagban található rögzítő tiplik és csavarok segítségével egyszerűen telepíthető, nem igényel vezetékelést. Video rendszerrel nem köthető össze!
- Mennyezetre és falra is rögzíthető
- 360°-ban forgatható
- kb 200°-ban állítható karral
- Dome kamerákkal megegyező kinézet
- Energiatakarékos elemes működés
- 3 csavarral és tiplivel
| Méret: | 265 x O120 mm |
| Anyaga: | Műanyag |
| Szín: | Fehér |
| Energiaellátás: | 2 x 1,5V AA elem (Nem tartozék) |
| Súly: | 200 g |
| Rögzítés: | 3 db csavarral és tiplivel (tartozék) |
| Csavartávolság: | 63,5 mm |
| Védelem: | IP20 (csak beltéren) |
Gyártó: WaliSec
WaliSec WS-HDVP100FT-CU BNC+DC táp kábel 30m, HD kamerákhoz, fekete
Cikkszám: MEN-C-BIZWSHDVP100FTCU
Elérhető, csak rendelésre
2.199 Ft
WaliSec WS-HDVP100FT-CU BNC+DC táp kábel 30m, HD kamerákhoz, fekete
Gyártó: WaliSec
Walisec Kötődoboz - SIH-PFA136 (alumínium)
Cikkszám: MEN-C-BIZWALSIHPFA136
Elérhető, csak rendelésre
2.599 Ft
Walisec Kötődoboz - SIH-PFA136 (alumínium)
Gyártó: S-LINK
S-Link Hálózati töltő - SL-EC62TP (20W, QC4.0 Gyorstöltés,Type-C to Type-C, 100cm adat+töltőkábel, fehér)
Cikkszám: MEN-C-TBKSLISL-EC62TP
Elérhető, csak rendelésre
2.199 Ft
S-Link Hálózati töltő - SL-EC62TP (20W, QC4.0 Gyorstöltés,Type-C to Type-C, 100cm adat+töltőkábel, fehér)
Gyártó: Eonboom
Eonboom EN-EU12V-EX2A kamera tápegység 12VDC 2A
Cikkszám: MEN-C-BIZEONENEU12VEX2A
Elérhető, csak rendelésre
2.099 Ft
Eonboom EN-EU12V-EX2A kamera tápegység 12VDC 2A
Gyártó: IMOU
Imou kamera burkolat - FRS10 (Looc-hoz; szilikon, fehér)
Cikkszám: MEN-C-BIZDAHFRS10IMOU
Elérhető, csak rendelésre
2.099 Ft
Imou kamera burkolat - FRS10 (Looc-hoz; szilikon, fehér)
Gyártó: IMOU
Imou kamera burkolat - FRS20 (Cell Pro-hoz; szilikon, fehér)
Cikkszám: MEN-C-BIZDAHFRS20IMOU
Elérhető, csak rendelésre
2.099 Ft
Imou kamera burkolat - FRS20 (Cell Pro-hoz; szilikon, fehér)


