Termékleírás
HyperX Pulsefire Haste 2 fekete gamer egér
Paraméterek:
| Kapcsolódási technológia | Vezetékes |
| Alap szín | Fekete |
| Gomb + scroll | 5+1 |
| RGB világítás | |
| Kialakítás | Kétkezes |
| Gomb funkciók | DPI kapcsoló |
| Technológia | Slim |
| Felbontás | 26000 dpi |
| Szélesség (max.) | 67 mm |
| Magasság (max.) | 38,2 mm |
| Mélység (max.) | 124,5 mm |
| Súly | 53 gramm |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | HEWLETT PACKARD |
| Cégnév | HP Inc Magyarország Korlátolt Felelősségű Társaság |
| Cím | 1138 Budapest, Népfürdő utca 22. B. ép. 13. emelet |
| Elérhetőség | info@hp.com |
| Weboldal | http://www.hp.com/ |
Hasonló termékek
Gyártó: Logitech
Logitech M325S Wireless Mouse Dark Silver egér
Cikkszám: MEN-CM-910-006812
Elérhető, csak rendelésre
14.099 Ft
Logitech M325S Wireless Mouse Dark Silver egér
Gyártó: Kensington
Kensington Pro Fit Wireless Mid-Size Mouse Grey egér
Cikkszám: MEN-CM-K72423WW
Elérhető, csak rendelésre
14.099 Ft
Paraméterek:
| Típus | Vezeték nélküli |
| PS/2 csatlakozó | Nem |
| USB csatlakozó | Nem |
| USB-C csatlakozó | Nem |
| Wireless 2,4GHz | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Érzékelő | Optikai |
| Felbontás (max) | 1600 DPI |
| Szín | Grey |
| Újratölthető | Nem |
| Vertikális | Nem |
| Trackball | Nem |
Gyártó: MS
MS Nemesis M700 Wireless Gaming mouse White egér
Cikkszám: MEN-CM-MSP20051
Elérhető, csak rendelésre
14.099 Ft
MS Nemesis M700 Wireless Gaming mouse White egér
Gyártó: VXE
VXE R1 SE+ Wireless Gaming Mouse Black egér
Cikkszám: MEN-CM-R1 SE+ BLACK
Elérhető, csak rendelésre
13.999 Ft
Paraméterek:
| Típus | Vezeték nélküli |
| PS/2 csatlakozó | Nem |
| USB csatlakozó | Nem |
| USB-C csatlakozó | Nem |
| Wireless 2,4GHz | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Érzékelő | Optikai |
| Felbontás (max) | 18000 DPI |
| Szín | Black |
| Újratölthető | Nem |
| Vertikális | Nem |
| Trackball | Nem |
Gyártó: A4-TECH
A4-Tech Bloody V8M Max RGB Optical Gaming mouse Black egér
Cikkszám: MEN-CM-V8M MAX
Elérhető, csak rendelésre
13.999 Ft
A4-Tech Bloody V8M Max RGB Optical Gaming mouse Black egér
Gyártó: Kensington
Kensington K75298WW SureTrack Dual fekete vezeték nélküli egér
Cikkszám: MEN-R1-336113
Elérhető, csak rendelésre
14.199 Ft
Kensington K75298WW SureTrack Dual fekete vezeték nélküli egér
Gyártó: Logitech
Logitech Egér - M650 Nagy (Vezeték nélküli, Bluetooth, Optikai, 2000 DPI, szürke)
Cikkszám: MEN-C-EGELOGM650MGNAGY
Elérhető, csak rendelésre
14.199 Ft
Logitech Egér - M650 Nagy (Vezeték nélküli, Bluetooth, Optikai, 2000 DPI, szürke)
Gyártó: VXE
VXE R1 SE+ Wireless Gaming Mouse White egér
Cikkszám: MEN-CM-R1 SE+ WHITE
Elérhető, csak rendelésre
13.999 Ft
Paraméterek:
| Típus | Vezeték nélküli |
| PS/2 csatlakozó | Nem |
| USB csatlakozó | Nem |
| USB-C csatlakozó | Nem |
| Wireless 2,4GHz | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Érzékelő | Optikai |
| Felbontás (max) | 18000 DPI |
| Szín | White |
| Újratölthető | Nem |
| Vertikális | Nem |
| Trackball | Nem |


